Produktový specialista IT

Náplň práce:

  • tvorba a správa portfolia v oblasti metalických a optických datových sítí (pasivní i aktivní část)
  • poskytování odborného poradenství při návrhu a realizaci sítě
  • konzultační podpora při tvorbě zákaznických řešení
  • nabídková a obchodní činnost na bázi svěřeného produktu

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ obor elektrotechnika, IT nebo příbuzné technické obory
  • praxe v oboru datových sítí a IT
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivním oboru
  • profesní růst a firemní vzdělávání
  • prostor pro rozvoj svěřené oblasti a seberealizaci
  • odměnu adekvátní výkonu

Místo výkonu práce:

  • Brno

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete, prosím, svůj profesní životopis na adresu team[zavinac]abbas[tecka]cz, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Zastupujeme značky

3M | allied telesis | artec group | assa abloy | axemax | axis | bosch | brand-rex | cias | cooper | dallmeier | dinox | dominus millennium | eneo | esser | flir | fujitsu | genetec | v-alert | multisensor | multigard | ueye | ievo | iris id | jvc | ksenia | menvier | metel | paxton | pelco | perco | protectowire | pyronix | rosslare | safran morpho | sorhea | tamron | tritón | verint | videor | videotec | zk finger

Vyrobila Omega Design